Aktualnosti
Natjecanje iz Matematike
29. svibnja 2020.
Unatoč tome što nas je zadesila pandemija zbog koje nismo u mogućnosti uživo pohađati školu i nastaviti s nizanjem uspjeha, objavljena je lista najboljih učenika u generaciji petih razreda iz matematike na nivou Hrvatske. Među 40 najboljih je i naš učenik Emanuel Vidović. Ovim putem čestitamo Emanuelu i iznimno smo ponosni na njega, njegov trud i rad s mentoricom učiteljicom Ivanom Molnar. Želimo im da i dalje redaju uspjehe i uživaju u onome što vole.
OBAVIJEST - ISPOVIJED
24. svibnja 2020.
[OBAVIJEST - ISPOVIJED]
S obzirom na to da se stvari polako normaliziraju, a naši kapelani ispovijedaju u župama (Župa sv. Obitelji, Župa sv. Josipa, Župa sv. Jeronima) te Centrima Opusa Dei, ispovijed za obitelji i učenike škola i vrtića od idućeg tjedna (od 25. svibnja 2020.) bit će samo srijedom od 17.00 – 19.00  u prostorijama blagovaonice OŠ Lotrščak (ulaz s parkirališta).
Zahvaljujemo na razumijevanju.
[MOLITVENA AKCIJA]
22. svibnja 2020.
[MOLITVENA AKCIJA]
Dragi roditelji, dragi prijatelji.
Danas počinje devetnica Duhu Svetom kao priprava za blagdan Duhova.
U privitku prilažem jednu jako lijepu i kratku devetnicu Duhu Svetom.
Sveti Josemaría Escrivá u Putu piše:
Isusova je riječ: "I ja vam kažem: Ištite, i dat će vam se! Tražite, i naći ćete! Kucajte, i otvorit će vam se!"
Moraš moliti! U kojem bi ti svagdanjem pothvatu netko mogao dati veće jamstvo da ćeš uspjeti? (točka broj 96.)
Svet, a bez molitve? Ne vjerujem u takvu svetost. (točka broj 107.)
Obraćaj se često Duhu Svetomu – Velikomu Neznancu – koji te treba posvetiti. Ne zaboravi da si Božji hram. – Tješitelj boravi u središtu tvoje duše: osluškuj ga i budi poučljiv njegovim nadahnućima. (točka broj 57.)
Pozivamo vas da nam se pridružite u molitvi ove Devetnice. U nakane stavite sve potrebe naše škole.

Devetnica duhu svetom.pdf

Arhiva aktualnosti
Kutak za roditelje
Odmor učenika
27. listopada 2016.
Odmor učenika za 2019./2020. godinu.
Kampiranje sa klubom Feniks!
24. veljače 2015.
Najbolji odgoj djetetu pružaju upravo njegovi roditelji, a odgoj koji dijete dobiva u vrtiću i školi, trebao bi biti komplementaran s odgojem kojeg prima od roditelja.
Današnji dan
Događanje