YouTube kanal OŠ Lotrščak Office365 Kontaktirajte nas
Zahvala
30. ožujka 2020.
Dragi roditelji!
Ovim putem želim, preko prigodne slike, reći hvala u ime svih učitelja i djelatnika Osnovne škole "Lotrščak" te svih članova Vjerničkog društva "Roditeljski institut za odgoj i obrazovanje - RINO" na svemu što činite u ovim teškim trenutcima.

Vaš ravnatelj,
Marin Divić!
Nastava u virtualnim učionicama
16. ožujka 2020.

RAZREDNA NASTAVA

Raspored razredne nastave odvija se prema ustaljenom rasporedu, odnosno raspored koji smo
koristili prije.

Očekuje se da učenici za vrijeme virtualnog sastanka budu online u virtualnim učionicama.

Raspored sati nalazi se na "Više"

Ukoliko imate pitanje koje je vezano za našu stručnu službu, možete upit postaviti u sljedećoj virtualnoj učionici:  https://classroom.google.com/u/1/c/NTQ1ODA4MTA4Mzda KOD: 6fe3hmc

Obavijest o online nastavi
14. ožujka 2020.

Na ovoj stranici imat ćete sve linkove i načine komunikacije na koje se učenici moraju prijaviti i pratiti nastavu (izvršavati zadatke).

Kliknite ispod na "Više".

Arhiva aktualnosti
Kutak za roditelje
Odmor učenika
27. listopada 2016.
Odmor učenika za 2019./2020. godinu.
Kampiranje sa klubom Feniks!
24. veljače 2015.
Najbolji odgoj djetetu pružaju upravo njegovi roditelji, a odgoj koji dijete dobiva u vrtiću i školi, trebao bi biti komplementaran s odgojem kojeg prima od roditelja.
Današnji dan
Događanje