škola
YouTube kanal OŠ Lotrščak Office365 Kontaktirajte nas
Lotrščak Hrvatski jezik Lotrščak English language

Raspored sati i informacija

Na ovoj poveznici možete preuzeti ažurirani raspored sati za sve razrede.

Ovdje možete preuzeti raspored zvona.

Molimo Vas prethodnu najavu na mail učitelja.
RB IME I PREZIME RADNO MJESTO VRIJEME INFORMACIJA E-MAIL
1. Kristijan Končinski Učitelj Razredne nastave ponedjeljak
10:40 – 11:30
kristijan.koncinski@gmail.com
2. Saša Banić Učitelj Razredne nastave četvrtak 10:55 – 11:40 sasa.banic@skole.hr
3. Nikola Bijelić Učitelj Razredne nastave Srijeda 11:45 – 12:30 nikola.bijelic1@gmail.com
4. Andrej Maras Učitelj Razredne nastave utorak 10:55 – 11:40 andrejmaras24@gmail.com
5. Danko Brodarec Učitelj Produženog boravka srijeda 12:30 – 13:15 dankobrodarec@gmail.com
6. Matija Vojvodić Učitelj Produženog boravka srijeda 12:30 – 13:15 matija.vojvodic@gmail.com
7. Ivan Bazina Učitelj Produženog boravka srijeda 12:30 – 13:15 ivanbazina93@gmail.com
8. Maroje Burum Učitelj Hrvatskog jezika petak 10:55 – 11:40 marojeburum@gmail.com
9. Anđela Pivac Učiteljica Engleskog jezika ponedjeljak 11:45 – 12:30 andjela.pivac@gmail.com
10. Koraljka Cvitan Učiteljica Likovne kulture petak 14:35 – 13:20 koraljka.cvitan@skole.hr
11. Antica Šarić Učiteljica Glazbene kulture utorak 12:35 – 13:20 anticasaric@gmail.com
12. Ivana Molnar Učiteljica Matematike ponedjeljak 10:55 – 11:35 ivana.sokac@skole.hr
13. Lucija Lovrić Učiteljica Njemačkog jezika srijeda 12:35 – 13:20 llovric1992@gmail.com
14. Mate Samodol Učitelj Geografije utorak 11:45 – 12:30 mate.samodol@skole.hr
15. Katarina Todorić Učiteljica Fizike i Informatike srijeda 9:50 – 10:35 smajlich11@gmail.com
16. Mateo Bunoza Učitelj Povijesti srijeda 12:35 – 13:20 mateo.bunoza@gmail.com
17. Martin Kajtazi Učitelj Katoličkog vjeronauka utorak 11:45 - 12:30 martin.kajtazi@gmail.com
18. Boris Bobok Učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture srijeda 16:30 – 17:15 bez najave
19. Andreja Krsnik Učiteljica Prirode, Kemije i Biologije utorak 12:30 – 13:10 andreja.krsnik@gmail.com
20. Lovro Marković Učitelj Tehničke kulture    bez najave
 

Ispiši stranicu