škola
YouTube kanal OŠ Lotrščak Office365 Kontaktirajte nas
Lotrščak Hrvatski jezik Lotrščak English language

Raspored sati i informacija

Na ovoj poveznici možete preuzeti ažurirani raspored sati za sve razrede.

Ovdje možete preuzeti raspored zvona.

Molimo Vas prethodnu najavu na mail učitelja.
RB IME I PREZIME RADNO MJESTO VRIJEME INFORMACIJA E-MAIL
1. Kristijan Končinski Učitelj Razredne nastave srijeda
10:40 – 11:30
kristijan.koncinski@gmail.com
2. Saša Banić Učitelj Razredne nastave petak 9:50 - 10:35 sasa.banic@skole.hr
3. Nikola Bijelić Učitelj Razredne nastave petak 10:55 - 10:35 nikola.bijelic1@gmail.com
4. Andrej Maras Učitelj Razredne nastave utorak 10:00 – 10:35 andrejmaras24@gmail.com
5. Danko Brodarec Učitelj Produženog boravka srijeda 12:30 – 13:15 dankobrodarec@gmail.com
6. Bruno Matijašević Učitelj Produženog boravka srijeda 12:30 – 13:15 bruno.matijasevic6@gmail.com
7. Ivan Bazina Učitelj Produženog boravka srijeda 12:30 – 13:15 ivanbazina93@gmail.com
8. Maroje Burum Učitelj Hrvatskog jezika petak 10:55 – 11:40 marojeburum@gmail.com
9. Anđela Pivac Učiteljica Engleskog jezika srijeda 12:35 - 13:20 andela.pivac@gmail.com
10. Koraljka Cvitan Učiteljica Likovne kulture petak 14:35 – 13:20 koraljka.cvitan@skole.hr
11. Antica Šarić Učiteljica Glazbene kulture utorak 11:45 – 12:30 anticasaric@gmail.com
12. Ivana Molnar Učiteljica Matematike ponedjeljak 11:45 – 12:30 ivana.sokcic@skole.hr
13. Lucija Lovrić Učiteljica Njemačkog jezika srijeda 12:35 – 13:20 llovric1992@gmail.com
14. Želimir Prša Učitelj Geografije 12:35 - 13:20 zelimir.prsa@skole.hr
15. Katarina Todorić Učiteljica Fizike i Informatike srijeda 9:50 – 10:35 smajlich11@gmail.com
16. Mateo Bunoza Učitelj Povijesti srijeda 13:45 – 14:30 mateo.bunoza@gmail.com
17. Martin Kajtazi Učitelj Katoličkog vjeronauka ponedjeljak 11:45 - 12:30 martin.kajtazi@gmail.com
18. Boris Bobok Učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture srijeda 12:35 – 13:00 bez najave
19. Andreja Krsnik Učiteljica Prirode, Kemije i Biologije utorak 11:45 – 12:30 andreja.krsnik@gmail.com
20. Lovro Marković Učitelj Tehničke kulture ponedjeljak 10:55 – 11:40 lovro.markovic2@fer.hr
 

Ispiši stranicu