YouTube kanal OŠ Lotrščak Office365 Kontaktirajte nas

Upisi u prvi razred

Želite li upisati dijete u 1. razred naše Škole, potrebno je prvo obaviti testiranje u područnoj školi (prema mjestu stanovanja) i pregled kod školskog liječnika (prema mjestu stanovanja) te nakon toga doći na razgovor (roditelji) i testiranje (dijete) u Školu.
Roditelji trebaju kontaktirati školu te dogovoriti sastanak. Molimo Vas da popunite Zahtjev za sastanak sa Školom te ga pošaljite na email škole oslotrscak@gmail.com i na email upisioslotrscak@gmail.com.
Nakon razgovora, roditelji će popuniti  Zahtjev za upis te isti trebaju poslati na email škole upisioslotrscak@gmail.com ili ga fizički donijeti u školu.
Molimo roditelje da prate mrežne stranice područnih škola te pristupe testiranju  u područnu školu.
Potrebna dokumentacija za upis:
1. Mišljenje o utvrđenom psihofizičkom stanju djeteta za upis u 1. razred  osnovne škole
2. Stručni nalaz liječnika – specijalist školske medicine na temelju provedenog zdravstvenog stanja djeteta zbog polaska u školi
3. Domovnica (za dijete stranih državljana: Kopija boravišne vize i OIB koje izdaje Policijska uprava)
4. Rodni list
5.  Rješenje kojim se odobrava prijevremeni upis