Office365 Kontaktirajte nas

Upisi u prvi razred

Želite li upisati dijete u 1. razred naše Škole, potrebno je prvo obaviti testiranje u područnoj školi (prema mjestu stanovanja) i pregled kod školskog liječnika (prema mjestu stanovanja) te nakon toga doći na razgovor (roditelji) i testiranje (dijete) u Školu.
Roditelji trebaju kontaktirati školu te dogovoriti sastanak. Molimo Vas da popunite Obrazac 1 te ga pošaljite na email škole ured@os-lotrscak-zg.skole.hr ili oslotrscak@gmail.com.
Na razgovoru roditelji će dobiti sve potrebne informacije, razgledati školu, dogovoriti potporu roditelja projektu...
Nakon razgovora, roditelji će popuniti  Zahtjev za upis u školu.
Molimo roditelje da prate mrežne stranice područnih škola te pristupe testiranju  u područnu školu.
Potrebna dokumentacija za upis:
1. Mišljenje o utvrđenom psihofizičkom stanju djeteta za upis u 1. razred  osnovne škole
2. Stručni nalaz liječnika – specijalist školske medicine na temelju provedenog zdravstvenog stanja djeteta zbog polaska u školi
3. Domovnica (za dijete stranih državljana: Kopija boravišne vize i OIB koje izdaje Policijska uprava)
4. Rodni list
5.  Rješenje kojim se odobrava prijevremeni upis