Office365 Kontaktirajte nas

Hrvatski jezik

KUHINJA U LOTRŠČAKU

Od svog osnutka težimo svojim učenicima, ali i ostalim djelatnicima škole, osigurati kuhinju. U skladu s tim riješili bismo brojne organizacijske probleme u osiguravanju obroka učenicima s kojim se svakodnevno susrećemo. Upravo iz tih razloga odlučili smo se upustiti u projekt „Kuhinja u Lotrščaku“.

Svjesni smo da ne možemo sami te da će nam podrška u obliku donacija biti od velike pomoći. Brojni su razlozi zašto smo se odlučili na ovu investiciju. Samo neki od njih su: omogućavanje kvalitetnijih obroka, raznovrsnija prehrana, mogućnost utjecaja na jelovnik, mogućnost izvođenja projektne nastave.
Cijeli predviđeni financijski  proračun ovog projekta iznosi 37.500 € /42.000$. Ovim putem pozivamo sve svoje prijatelje diljem svijeta da svojim  donacijama  pomognu u našoj želji. Napominjemo da je važno da prilikom uplate napomenete da je u pitanju donacija kako bi mogli ostvariti pravo na porezno priznati trošak.
Skupa s vama možemo mnogo toga učiniti!
Od srca vam hvala u ime cijele škole!

U nastavku su navedeni svi potrebni podaci kako bi mogli izvršiti uplatu:

Osnovna škola Lotrščak
Folnegovićeva ulica 10
OIB: 56494929657
Model: 00
Poziv na broj primatelja: 2606-1402
SWIFT adresa (BIC) ZABA HR 2X XXX

Primjer ispravno popunjenog naloga za plaćanje