Office365 Kontaktirajte nas

Početak nove školske godine

Dragi naši, s radošću započinjemo novu školsku godinu.

Slijedi raspored događanja prvog školskog dana.

Prvi nastavni dan, u ponedjeljak, 4.9. 2017. vrata škole bit će otvorena već u 7.00.

U 8.30 je doručak.

U 9.00 je pozdravna riječ i učenici odlaze u razrede. Učenici će se družiti s učiteljima do 10.30.
Za to vrijeme će biti upoznati s razrednim kao i školskim pravilima, pročitat će im se što se očekuje od njih, koja su njihova prava i bit će upoznati sa standardnim pravilnicima i aktima škole.
Tada će dobiti i udžbenike kao i raspored sati.

U 11.00 slavit će se sveta misa u crkvi svete Obitelji. Misu će predvoditi naš kapelan, velečasni Josep. Nakon mise u parku pokraj crkve ćemo igrati nogomet i mnoge sportske aktivnosti. Bilo bi dobro da ponesu nešto za piti za u park. Slobodni ste doći na misu.

U 13.30 povratak u školu i ručak.

U 14.30 završava prvi nastavni dan. Bilo bi dobro da oko 14.30 dođete po učenike. Ako netko ne može doći u 14.30, nema problema. Osigurat ćemo čuvanje dok bude trebalo. Samo vas molimo da nam to najavite.

Svi roditelji slobodni su doći i proslaviti s učenicima početak nove školske godine.

Veselimo se susretu s učenicima!