USPJEH NAŠIH UČENIKA NA NATJECANJU

Školska natjecanja su iza nas! Nekoliko učenika naše škole pozvano je na županijska natjecanja:

Na Županijsko natjecanje iz Matematike pozvano je troje učenika, i to: Ante Petrov, 4. razred (mentor Nikola Bijelić); Luka Alar, 6. razred (mentorica Monika Kajinić), Emanuel Vidović, 6. razred (mentorica Monika Kajinić).

Na Županijsko natjecanje iz Povijesti pozvan je jedan učenik, i to: Karol Mandić, 7. razred (mentor Mateo Bunoza).

Na Županijsko natjecanje iz Geografije pozvana su dva učenika, i to: Luka Alar, 6. razred (mentor: Želimir Prša) i Emanuel Vidović, 6. razred (mentor: Želimir Prša).

Na Županijsko natjecanje iz Tehničke kulture pozvan je jedan učenik, i to: Emanuel Vidović, 6. razred (mentorica: Katarina Perić).

Na Nadbiskupijsko natjecanje iz Vjeronauka pozvana je grupa od četiri učenika: Tadej Lukačin, 8. razred (mentor: Martin Kajtazi), Ivan Karol Villa, 6. razred (mentor: Martin Kajtazi) Luka Alar, 6. razred (mentor: Martin Kajtazi) i Petar Bastašić, 6. razred (mentor: Martin Kajtazi).

Od srca čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima, kako onima koji su ostvarili uspjeh na školskim natjecanjima, ali nisu pozvani na županijska, tako i onima koji nastavljaju svoje natjecanje na županijskoj razini. Želimo im mnogo uspjeha te se ponosimo trudom i zalaganjem koje su uložili kako bi ostvarili što bolje rezultate.

Hvala svim učenicima što svojim radom pokazuju kvalitetu rada naše ustanove, kvalitetu naših učitelja te što kontinuirano pokazuju volju i želju za učenjem, razvijanjem svojih sposobnosti i konstantnim napretkom. Ut gigas!